Borac slavio u gostima

Posted: 27 Oktobra, 2013 in Uncategorized

Borac je danas slavio u Pojezni u 9. kolu MOL Doboj.Ovom pobjedom Borac je zadržao drugo mjesto.

100_3750

Od prvog sudijskog zvižduka gosti su krenuli sa ofanzivom i uputili nekoliko dobroh udaraca ka golu Evđenića.Redale su se šanse , ali mladi golman ćuva svoju mrežu netaknutom.Gosti su za čitavu utakmicu tek dva šuta uspjeli da upute na gol gostiju.

U drugom poluvremenu opet gosti pokazuju više želje za pobjedom.Prvo je Kojić pogodio prečku , a zatim Savić stativu.

Ipak nagrada za trud dolazi u 67. minuti kada Ćorić postiže gol za vođstvo,a konačan rezultat od 0:2 postavlja Trutina u samom finišu meča.

Treba napomenuti odlično suđenje Radovanović Slobodana i njegovih pomoćnika

Stadion Lavulji.Gledalaca 100.Sudija Radovanović Slobodan.Pomoćnici Ristić Predrag i Cvjetković Nikola.Delegat Baroš Milorad.Strijelci:Ćorić (67’) i Trutina (90’).
4. Juli:Evđenić , Pećić D. , Marinković , Jarić
, Trivunović (od 68’ Pećić T.) , Đurđević B. , Prodić (od 59’ Đurđević Ž.) , Babić , Pećić M. , Marić , Kukić.
Borac:Gojić,Bojanović,Simić,Kozić,Nedić,Đurđić,Kulaga Dario (od 59’ Ćorić) , Kulaga Dalibor , Savić , Kojić , Trutina.

Rudar protiv OFK Zborišta slavio sa 2:0. Favorizovani Vučijak doživio ubjedljiv poraz na gostovanju 27. Julu. Utakmica između BSK-a i Borca (Kotorsko) prekinuta pri rezultatu 1:1, a meč između Poleta i Željezničara odgođen za 17. novembar. Slobodna je bila ekipa Borca 1975.