Pobjeda u Osinji

Posted: 14 Aprila, 2014 in Uncategorized

U 15. kolu MOL Doboj Borac je gostovao osinjskoj ekipi Borac 1975 i slavio sa 3:1.

100_3750

Opet je Borac loše otvorio utakmicu i već u 15. sekundi Dragišić pravi penal.Siguran izvođač za domaće bio je kapiten Mašić Denis. Na veoma lošem terenu nije se moglo ništa odigrati, a domaći koji odlično poznaju teren dominirali su većim dijelom prvog poluvremena. Prvu pravu priliku iskoristio je Trutina, koji je u 11. minuti pobjegao odbrani domaćih i matirao golmana Radiškovića.Napadao je Borac 1975 , ali siguran na golu bio je Gojić. I kada se mislio da će se na poluvrijeme otići nerješenim rezultatom u 42. minuti Savić postiže gol za vodstvo gostiju.t

U drugom poluvremenu potpuna dominacija gostiju, dosta propuštenih prilika, dvije prečke Savića i Trutine, ipak u 70. minutu korner izvodi Kulaga i pronalazi Ćorića koji glavom šalje loptu u mrežu za 1:3. Imali su i domaći još koju šansu, ali opet je Gojić bio na visini zadatka.

Veoma fer utakmica odigrana je bez i jednog žutog i crvenog kartona.Lazarević i pomoćnici odlično su vodili ovu utakmicu.

Stadion u Osinji.Gledalaca:100. Sudija: Lazarević Slađan. Pomoćnici: Tripunović Zoran i Šalčević Aleksandar. Delegat: Radić Milorad.
Strijelci: 1:0 Mašić (1’), 1:1 Trutina (11’), 1:2 Savić (42’), 1:3 Ćorić (70’).Igrač utakmice: Savić Slađan.

Borac 1975: Radišković, Stanić (Panzalović), Radišković, Lugonjić, Mašić, Malinković, Šogorović, Stanković (Dolić), Milošević, Šogorovič, Đukić.
Borac Bosanski Lužani: Gojić, Brković, Balešević, Simić, Dragišić, Kojić (Dragosavljević), Kulaga, Ćorić, Trutina, Savić, Savić.

U ostalim utakmicama Rudar je golovima Ćepalovića, Šetušića i Kvržića porazio 27. Juli. Derbi između Borca iz Kotorskom i Vučijaka završen je 2:2, dok su Zborištani slavili protiv Željezničara.BSK je slavio protiv 4. Jula.