Deklasiran i BSK

Posted: 20 Aprila, 2014 in Uncategorized

U 16. kolu MOL Doboj Borac je dočekao BSK iz Bušletića i slavio rezultatom 4:0

Već na samom početku počeo je Borac sa ofanzivom na gol Vasiljevića. Sve što su gosti napravili bio je poništen pogodak iz nedozvoljene pozicije i opet prgavo ponašanje, ali na sreću nije došlo do većeg incidenta. Nakon brojnih pokušaja otpor gostiju slomljen je tek u 44. minuti kada je Trutina pobjegao Gavriću i smjestio loptu iza leđa Vasiljevića.

U drugom poluvremenu samo je potvrđena dominacija i viđena su još tri gola u mreži gostiju. Nakon 10. minuta igre Budeša prima loptu na jedno 25 metara od gola Vasiljevića  i topovskim udarcem povećava vodstvo. Već u sledećem napadu najspretniji u 16 metara je Savić, a konačnih 4:0 u 65. minuti postavlja Budeša svojim drugim golom na utakmici.

Stadion u Bosanskim Lužanima. Gledalaca: 100. Sudija: Stojanović Dražen. Pomoćnici: Radovanović Slobodan i Vasić Danijel. Delegat: Lazić Božo. Strijelci: 1:0 Trutina (44’), 2:0  Budeša (55’), 3:0 Savić (58’), 4:0 Budeša (65’).

Borac Bosanski Lužani:Dragosavljević,  Simić, Brković, Bojanović, Bašić, Ćorić, Kulaga ,Kojić,  Makivić,( Budeša), Savić , Trutina (Gojić).

BSK: Vasiljević, Ostojić, Miljanović, Jovanović (Marković), Vasić, Gojković, Simaković, Filipović, Miljanović (Janjić), Gavrić (Arsenić), Marković.

Rudar je slavio u Pojezni sa 3:2. Golove za Rudar postigli su Šetušić, Baćić i Dragičević, dok su za domaće strijelci bili Ilić i Turudić.27. Juli i Polet su remizirali, Vučijak je dobio Osinjane sa 3:1. Danas igraju Želejzničar i Borac iz Kotorskog dok je slobodna ekipa Zborišta.