Nova pobjeda

Posted: 25 Avgusta, 2014 in Uncategorized

Igrači Borca još jednom su odmjerili snage sa NK Sloga iz Koliba Gornjih, i ovaj put upisana je pobjeda. Krajnji rezultat glasio 4:1.

U uvodnim minutama nakon kornera na pravom mjestu našao se Dalibor Kojić i laganao glavom posmremio loptu u gol. Nesto kasnije najspretniji u šesnaestercu gostiju bio je Ćorić za 2:0. Još jedan gol vidjeli smo u prvom poluvremenu, silovit udarac kapitena Savića završio je iza leđa golmana gostiju.

U drugom poluvremenu Lisičić postiže novi gol za domaćina, a u finišu utakmice nakon lijepe akcije gosti postižu gol za konačnih 4:1.

Za Borac su nastupali: Gojić, Simić (Stanković), Kojić Dalibor (Đurđić), Bojanović, Bašić (Kozić), Kojić Slobodan (Pivaš), Savić, Kulaga Dalibor (Kulaga Dario), Makivić (Maslić), Ćorić (Savić) i Lisičić.