Borac ubjedljiv na startu

Posted: 2 Septembra, 2014 in Uncategorized

Pocela je i 5. MOL Doboj.Borac je u 1. kolu MOL Doboj ugostio Zeljeznicar iz Pridjela Gornjeg.

10540363_706583999415760_1749277901139815175_o

Od samog početka Borac je preuzeo inicijativu i šanse su se redale pred golom Smajlovica.U prvom poluvremenu vidjeli smo tri gola domaceg igraca Budese.

U drugom poluvremenu igrači Borca priveli su posao kraju, Coric je s bijele tacke postavio konacnih 4:0.

Utakmica je protekla u fer i korektnoj atmosferi, takodje i sudijska trojka je svoj posao obavila veoma dobro.

Stadion u Bosanskim Lužanima. Gledalaca: 100. Sudija: Railic Aleksandar. Pomoćnici: Atijas Danijel i Omercic Amar. Delegat: Kovacevic Boban. Strijelci: 1:0 Budesa (18’), 2:0 Budesa (20’), 3:0 Budesa (29’), 4:0 Coric (80). Žuti karton: Lisičić (Borac).
Borac: Gojic, Dragišić (Nedic) , Lisicic, Bojanović, Simic, Savić, Kulaga ,Kojić (Savic), Ćorić, Makivic, Budesa.
Zeljeznicar: Smajlovic, Hasic, Smajlovic, Magic, Pezer, Kavazovic, Becirovic, Hozic, Hodzic, Hozic, Hozic.

Pored ove uatkmice još su igrali Zvijezda i Zboriste. Zvijezda je slavila sa 2:1. Hajduk je savladao Kotorane, a 4. Juli bio je bolji od Borca 1975. Utakmice u Podnovlju i Busleticu su odgodjene.