Novi poraz

Posted: 29 Septembra, 2014 in Uncategorized

Borac je pretrpio drugi uzastopni poraz. Bolja je bila ekipa Poleta iz Podnovlja.

Potpuno zaslužena pobjeda igrača Poleta 2:0, koji su bila bolja ekipa skoro čitavu utakmicu. Prvi gol postignut je nakon greške Bojanovića. Rekanoviću nije bilo teško da pospremi loptu u mrežu. Do kraja prvog poluvremena Borac nešto bolji, ali nije uspio da iskoristi svoje šanse.

Odmah u nastavku Ćorić pogađa prečku. Par minuta kasnije loša intervencija Gojića, koji je do tada odbranio par zicera. Strijelac iz slobodnog udarca bio je Petrović.

Za Borac su nastupili: Gojić, Dragišić, Zemunović (Savić), Brković, Bojanović, Kojić (Simić), Kulaga Dar., Kulaga Dal., Makivić, Savić, Ćorić.
Solidno suđenje Lazića, koji je oštetio domaćina kada im nije dosudio očigledan jedanaesterac.