Borac sa 5 golova ispratio BSK

Posted: 6 Oktobra, 2014 in Uncategorized

U okviru 6. kola golovima Makivića i Budeše Borac je ubjedljivo savladao BSK iz Bušletića.

Dominirala je domaća ekipa veći dio susreta. Prvi gol djelo je Makivića, koji se prošetao kroz kazneni prostor gostiku i savladao nemoćnog Vasiljevića. Igrao se 38. minut, sjajan centrašut Savića, na pravom mjestu našao se Makivić i glavom posprema loptu u mrežu. Šest minuta kasnije identična akcija, Savić opet centrira, a Makivić postiže svoj treći pogodak na današnjoj utakmici.

U drugom poluvremenu domaći su priveli posao kraju. Budeša postiže sjajan gol iz slobodnog udarca, a u 71. minuti isti igrač postavlja konačnih 5:0.

Stadion u Bosanskim Lužanima. Gledalaca: 50. Sudija: Stevanović Stefan. Pomoćnici: Cvjetković Nikola i Jović Bojan. Delegat: Petrićević Nikola. Strijelci: 1:0 Makivić (27’), 2:0 Makivić(38’), 3:0 Makivić (44’), 4:0 Budeša (58’), 5:0 Budeša (71’). Žuti karton: Budeša (Borac) i Božičković (BSK).
Borac: Kojić, Bojanović , Savić, Budeša, Simic, Savić, Kulaga ,Zemunović (Plavšić), Ćorić (Bašić), Makivic, Brković.
BSK: Vasiljević, Marić, Ostojić, Filipović, Pejkić, Simaković, Božičković, Filipović, Bukeljović, Gavrić, Kukrić.