Pet golova u mreži Zborišta

Posted: 20 Oktobra, 2014 in Uncategorized

U 8. kolu MOL Doboj u Bosanskim Lužanima igrao se lokalni derbi. Borac je ugostio ekipu OFK Zborište.

10744506_10201808359930781_760299366_n

Na terenu je postojala samo jedna ekipa, igrači Borca dominirali su svih 90 minuta, dok su gosti uspjeli uputiti tek par šuteva, koje je Gojić sigurno pokupio.

Prvi gol postigao je Lisičić u 23. minuti, odmah zatim asistirao je Budeši za novi pogodak. Ćorić se pobrinuo za treći pogodak, dok su se u drugom poluvremenu u strijelce upisali još Makivić i Kojić.

Utakmica je protekla fer i korektno, dobar posao obavila je sudijska trojka.

Stadion u Bosanskim Lužanima. Gledalaca: 150. Sudija: Lazarević Slađan. Pomoćnici: Topalović Đorđe i Tutnjilović Željko. Delegat: Kovačević Boban. Strijelci: 1:0 Lisičić (23’), 2:0 Budeša (27’), 3:0 Ćorić (29’), 4:0 Makivić (47’), 5:0 Kojić (56’).
Borac: Gojić, Dragišić (Bojanović) , Savić (Đurđić), Budeša, Simic, Lisičić (Zemunović), Kulaga ,Kojić, Ćorić , Makivic, Brković.
OFK Zborište: Nišić, Stanojević, Martić, Vidić, Vujić, Ignjatić, Marinković, Martić, Mičija, Ignjatić, Šukurma.