Pobjeda u Majevcu za prvo mjesto

Posted: 27 Oktobra, 2014 in Uncategorized

Jučerašnjom pobjedom u Majevcu, Borac je zazuzeo prvo mjesto na tabeli, bar dok Hajduk ne odigra svoje zaostale utakmice.

Fudbaleri Borca odigrali su veoma dobru partiju protiv bivšeg drugoligaša i zasluženo osvojili bodove. Dobru igru i terensku inicijativu Borac je krunisao u  24. minuti. Savić se prošetao kroz kazneni prostor i asistirao Budeši, koji rutinski završava posao. Jedinu pravu priliku Vučijak je imao u finišu prvog poluvremena i tada Starčevićeva lopta pronalazi put do mreže.

Tek što je počelo drugo poluvrijeme, Lisičić nakon sjajnog solo prodora vraća svojoj ekipi vodstvo. Do kraja utakmice Vučijak je imao nešto više loptu u svom posjedu, ali odbrana je maestralno radila svoj posao. Tačku na i stavio je Savić, golom u 86. minuti za veliku pobjedu i nova tri boda.

Fer i korektno ponašanje igrča i jedne i druge ekipe, takođe solidno suđenje sudijske trojke, bez većih grešaka.

Zvijezda je slavila protiv Poleta. Borac 1975 boji od BSK-a. Željo iznenadio Kotorane, 27. Juli uspješniji od 4. Jula, dok je meč između Zborišta i Hajduka odložen.

Stadion u Majevcu. Gledalaca: 10. Sudija: Lazić Dejan. Pomoćnici: Stojanović Dražen i Gajić Dejan. Delegat: Radivojević Milivoje. Strijelci: 0:1 Budeša (24’), 1:1 Starčvić (37’), 1:2 Lisičić (47’), 1:3 Savić (86’).
Vučijak: Zelenković, Dejanović, Starčević, Mitrović, Narić, Šumatić,Starčević, Živković, Živković, Novaković, Šunarić.
Borac: Brković, Dragišić  , Savić , Budeša, Simic, Lisičić , Kulaga ,Kojić, Ćorić (Zemunović)  , Bojanović, Bašić.