Ponovo poklonjeni bodovi

Posted: 10 Novembra, 2014 in Uncategorized

U poslednjem 11. kolu Borac iz Bosanskih Lužana gostovao je u Kotorskom.

Bolja igra ipak nije bila dovoljna da se bodovi donesu kući. Nesporazum golmana i odbrane dva puta iskoristio je kapiten domaćih Njemčević i postigao dva gola u prvom poluvremenu.

Ipak najbolji igrač Kotorana bio je golman Imamović, koji je sjajno branio čitavu utakmicu. U 60. minuti očigledan penal za goste nakon igranja rukom domaćeg igrača, ali sudija Stojanović pokazuje da se igra nastavi. Ipak je dosudio penal u samom finišu utakmice, nakon još jednog igranja rukom. Siguran izvođač bio je Kulaga.

Stadion u Predine Bare. Gledalaca: 100. Sudija: Stojanović Dražen. Pomoćnici: Todorović Mladen i Đekić Saša. Delegat: Petrićević Nikola. Strijelci: 1:0 Njemćević (9’), 2:0 Njemčević (43’), 2:1 Kualga (83’).Žuti karton: Brković (Borac L).
Borac K: Imamović,Mukić, Kovačević, Mrkonjić, Njemčević, Bečić, Veličanin, Zečević, Aldin, Hasič, Odobašić.
Borac: Kojić, Dragišić (Bojanović) , Savić (Brković) , Budeša, Simic, Đurđić , Kulaga Dragosavljević, Ćorić (Zemunović)  ,Makivić , Bašić.